KINEZITERAPEUTĖ

Paula Smailytė

Esu klinikinės kineziterapijos magistrė, kineziterapeutė, "P.S. kineziterapija" įkūrėja. Po 6 metų mokslo, Lieuvos sveikatos mokslų universitete, nepaliaujamai skiriu dėmesį įvariems kursams ir mokymams tam, kad galėčiau įvertinti jūsų būklę, diagnozuoti ir padėti suvaldyti jus varginančius skausmus. Planuoju reabilitacijos programas, kad prarastas ar sutrikusias judėjimo funkcijas pakeistų sveikas ir prigimtinis judesys.

Patyrėte traumą? Stuburo išvaržą?

Jaučiate kaklo, nugaros, sąnarių skausmus? Ar skundžiatės galvos skausmu ar svaigimu?

Kojų ar rankų tirpimas?

Sutrikusios judėjimo funkcijos?

O galbūt turite klausimų prevenciniais klausimais?

TUOMET ESATE GEROJE VIETOJE!

Gilinu žinias iš geriausių savo srities specialistų

Žmogus yra toks unikalus organizmas, kurį ne visada lengva suprasti, o kur dar tai, kad kiekvienas mes esame individualus ir skirtingas. Kas tinka vienam- nebūtinai tiks ir kitam, todėl po studijų baigimo, nuolat gilinu savo žinias įvairiais seminarais ir mokymais, o per pastruosius metus įvaldžiau ir DNS bei Mulligan metodikas.

Mulligan metodika

Dėka mokytojo, kuris atvyko iš pačios Australijos pavyko įvaldyti Mulligan'o manualinę terapiją.

Ši metodika puikiai tinka skubantiems, kai reikia greito rezultato norint sumažinti simptomatiką, susijusią ar nesusijusią su judesiu, ir (arba) sumažėjusioms judesių amplitudėms visoje judėjimo -atramos sistemoje.

Dinaminė neuroraumeninė stabilizacija

Dėl visų Covid suvaržymų šių mokymų laukiau labai ilgai!

Tai itin populiarėjanti metodika šiomis dienomis, kuri buvo suformuota Prahos mokyklos profesoriaus Pavelo Kolaro. Jos pagalba galima aktyvuoti ir koreguoti nervų sistemą ir taip pagerinti judėjimo funkciją per stebėtinai trumpą laiką. Tai funkcinė vertinimo ir gydimo metodika, grįsta žmogaus ontogeneze pirmaisiais sveiko kūdikio gimimo metais.

Taip pat, jos efektyvumu galėjau įsitikinti atlikdama mokslinį darbą ir publikuodama jį žurnale "Reabilitacijos mokslai".

Žmogaus galimybės ir judėjimas su manimi nuo ankstyvos paauglystės

Jau nuo pat ankstyvos paauglystės turėjau aistrą judėjimui, o mylimiausia jo forma - lengvoji atletika. Esu buvusi Lietuvos lengvosios atletikos čiampionatų dalyvė, sprinto rungties legvaatletė.

Pasibaigus sportininkės karjerai, sportas iš mano gyvenimo niekur nedingo, toliau aktyviai bėgioju, dalyvauju maratonuose bei padedu kolegoms sportininkams siekti rezultatų.

Per visą tą laiką teko susidurti su iššūkiais, kurie vargina daugybę sportininkų- traumomis, perdegimu, netinkamu krūvio dozavimu, psichologija. Dabar džiaugiuosi šia patirtinimi, kadangi tai man leidžia geriau suprasti pacientų problemas, matyti platesnį vaizdą bei organizuoti gydymo strategiją ne tik iš medicininės pusės, bet ir padedant pacientui po traumos kuo greičiau sugrįžti į sportą.