KINEZITERAPIJA NAMUOSE

Kartais iš pacientų girdžiu tokias frazes kaip: “Aš niekada nesportavau ir jau nieko iš manęs nebus”, “man jau per vėlu čia kažką daryti”, “sportas ne man”.

Mokslas rodo, kad net ir labai mažas fizinis aktyvumas turi milžinišką naudą sveikatai, lyginant su pasyviu sėdėjimu ar gulėjimu! Net ir dažnesni atsistojimai nuo lovos, nuėjimas iki parduotuvės, funkcinių judesių atlikimas ženkliai pagerina ne tik raumeninę būklę, bet ir pagerina gliukozės reguliavimą, kognityvines funkcijas bei turi dar daug kitų naudų!

Kreiptis galite el. p.: pskineziterapija@gmail.com arba tel. nr. +37063969719

KAS YRA PIRMINĖ KONSULTACIJA NAMUOSE?

  Pirminės konsultacijos metu išsiaiškinsime jus varginančias problemas, įsivertinsime funkcinę ir fizinę būklę, o pagal tai galėsime išsikelti norimą tikslą. Tuomet pateiksiu jums aiškius žingsnius tikslo link, apmokysiu ir pateiksiu rekomendacijas tiek pacientui, tiek juo besirūpinančiais artiemiesiems. Atsakysiu į visus jums rūpimus klausimus.

  Taip, esant poreikiui galimas ilgesnis bendradarbiavimas, siekiant užtikrinti plano laikymasi ir jo koregavimas pagal paciento būklę. Taip pat, turėsite galimybę visada su manimi susisiekti iškilus klausimams ar norint pasitarti/ pasikonsultuoti.

AR GALIMAS NUOLATINIS BENDRADARBIAVIMAS?

KOKIOS VIZITŲ Į NAMUS KAINOS?

Vizitų į namus kainos yra tokios pačios kaip ir atvykstant į kliniką, plius papildomai 5- 10eur, priklausomai nuo jūsų gyvenamo atstumo.

Praktinė informacija artimiesiems slaugantiems pacientą namuose